Баннер
Баннер

Хочешь внести информацию в каталог?
Отправляй на veskri@mail.ru звони (056) 404-09-02

Криворожский городской справочник
1. ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ


50101, площа Молодіжна, 1

www. kryvyirih.dp.ua

Приймальня по роботі зі зверненнями

громадян ......................... 92-22-72, 92-13-05

Варта №1 (міні-довідка) ................ 71-88-01

Варта №2 (міні-довідка) ................ 92-13-88

Прес-служба .................................... 92-13-03

 

Голова виконкому

криворізької міської ради

ВІЛКУЛ Юрій Григорович

Пряма лінія ..................................... 92-13-04

 

Секретар міської ради

МАЛЯРЕНКО Сергій Васильович

Приймальня .................................... 92-13-67

 

Перший заступник міського голови

УДОД Євген Григорович

Приймальня .................................... 74-69-47

 

Заступник міського голови

БЄЛІКОВ Костянтин Аркадійович

Приймальня ................................. 440-04-09

 

Заступник міського голови

БЄРЛІН Валентина Миколаївна

Приймальня .................................... 74-69-40

 

Заступник міського голови

КАТРИЧЕНКО Олександр Володимирович

Приймальня ................................... 74-44-64

 

Заступник міського голови

ПОДОПЛЄЛОВА Надія Леонідівна

Приймальня ................................. 440-04-09

 

Заступник міського голови

ПОЛТАВЕЦЬ Андрій Анатолійович

Приймальня ................................... 92-25-87

 

Заступник міського голови

ШАПОВАЛОВ Геннадій Миколайович

Приймальня ................................... 92-25-91

 

Керуюча справами виконкому

міськради ШОВГЕЛЯ Олена Миколаївна

Приймальня ................................... 92-13-57

 


1.1. АРХІВНИЙ ВІДДІЛ


Начальник ГОНТАР Віта Олексіївна

Приймальня ................................... 440-87-24


1.2. Адміністративно-господарчий відділ


Начальник відділу

ОНІКІЙ Олена Петрівна

тел .................................................. 440-02-34

Завідуюча господарством .............. 92-13-70

Спеціаліст І категорії ..................... 92-13-73


1.3. Відділ взаємодії з правоохоронними органами


Відділ взаємодії з правоохоронними

органами та оборонної роботи

апарату виконкому

Начальник ДІХТЯР Юрій Савович

- організація та здійснення заходів, спрямованих

на реалізацію державної політики щодо

забезпечення законності, правопорядку,

охорони прав, свобод і законних інтересів

громадян у місті, дотримання вимог

антикорупційногозаконодавства;
- організація виконання заходів з оборонної

роботи на території міста, сприяння

діяльності військових комісарів та

пункту пропуску через державний кордон

"Кривий Ріг - аеропорт".

тел ................................................... 74-88-64

Головний спеціаліст ...................... 92-13-01

Головний спеціаліст з військово-

мобілізаційної роботи ................... 92-13-01

 


1.4. Відділ внутрішнього аудиту апарату міської р.


Відділ внутрішнього аудиту

апарату міської ради і виконкому

Начальник відділу

КАЧАН Руслан Васильович

Здійснення внутрішнього аудиту повноти заходів,

ужитих виконавчими органами міської ради,

підприємствами, установами, організаціями

комунальної форми власності для досягнення

результатів діяльності відповідно до

встановленої мети, завдань, планів і вимог,

та забезпечення законності, доцільності,

ефективності використання комунального

майна і фінансових ресурсів.

Тел ................................................... 92-13-16


1.5. Відділ інформатизації


Начальник

БАТІШОВА Тетяна Володимирівна

Організовує обслуговування програмних

та апаратних засобів виконкому міської ради,

забезпечує впровадження передових компютерних

та телекомунікаційних технологій

у підрозділах виконкому міської ради.

тел ..................................................... 74-10-61


1.6. Відділ з питань державного архітектурно-буд.


Відділ з питань державного

архітектурно-будівельного контролю

Начальник відділу

ЛИСЕНКО Ігор Петрович

Здійснює державний архітектурно-будівельний

контроль за дотриманням вимог законодавства

у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм,

державних стандартів і правил,

положень містобудівної документації всіх рівнів,

вихідних даних для проектування об’єктів

містобудування, проектної документації щодо

об’єктів, розташованих у межах міста.

Приймальня .................................... 74-02-04


1.7. Відділ з питань внутріш. політики та зв'язку


Відділ з питань внутрішньої політики

та зв'язків з громадськістю

Начальник відділу

МЕДВІДЬ Тетяна Григорівна

Тел ................................................... 92-13-22


1.8. Відділ з питань енергоменеджменту та впровадж


Відділ з питань енергоменеджменту

та впровадження енергозберігаючих

технологій

Начальник відділу

СІЧЕВА Віталія Володимирівна

Забезпечує реалізацію державної та місцевої

політики в галузі енергоефективності.

Забезпечує здійснення моніторингу, аналізу

та контролю за дотриманням норм (лімітів)

споживання енергетичних та природних

ресурсів у бюджетних установах міста.

Сприяє розробці міських, цільових

програм з енергозбереження.

Тел .................................................... 74-32-63


1.9. Відділ з питань захисту прав споживачів апар.


Відділ з питань захисту прав

споживачів апарату міськради і виконкому

Начальник відділу

САВЕНКО Ніна Валеріївна

Приймальня .................................. 493-04-76


2.1. Загальний відділ


Начальник  ..................................... 74-57-53

Сектор з обробки документів та

контролю (канцелярія) ................ 440-04-01

Референт-коректор ........................ 92-13-60

Спеціалісти з контролю .............. 440-04-01

Зав. бібліотекою виконкому ......... 92-13-89


2.2. Кадрова служба Відділ з питань служби в орг.


Кадрова служба

Відділ з питань служби в органах

місцевого самоврядування

і кадрової роботи

Начальник служби

ТЮГАНОВА Лариса Володимирівна

тел .................................................... 92-70-52
тел .................................................... 92-10-91


2.3. Відділ стратегії розвитку електронних інформ.


Відділ стратегії розвитку

електронних інформаційних ресурсів

міста, апарату міськради і виконкому

Начальник відділу

ПІДВАЛЬНА Людмила Павлівна

Організовує та координує роботу:

забезпечення реалізації державної політики

з питань створення, використання,

розвитку та захисту електронних

інформаційних ресурсів; виконання заходів

щодо функціонування та розвитку порталу

"Криворізький ресурсний центр", у тому числі:

адміністрування його розділів, створення та

розміщення на сайті нових ресурсів,

підтримку в актуальному стані вже існуючих,

своєчасний та якісний розгляд електронних

звернень; взаємодію органів місцевого

самоврядування, місцевих органів виконавчої

влади, суб’єктів господарювання, громадян

задля створення умов та здійснення заходів

щодо розвитку і вдосконалення електронних

інформаційних ресурсів міста, підвищення

їх якості та доступності.

Тел ................................................. 74-13-35


2.4. Відділ транспорту і зв'язку


Начальник відділу

СІРОТЮК Сергій Васильович

Приймальня ................................... 74-70-49

Заступник ....................................... 92-13-15

Головні спеціалісти зі зв'язку ...... 74-69-76

Гол. спеціалісти з транспорту ...... 74-24-41

Бухгалтерія  ................................... 74-69-76


2.5. Єдиний дозвільний центр


Спеціалісти .................................... 92-13-61


2.6. Комітет з фізичної культури та спорту


Голова комітету

СТУПАК Олександр Миколайович

Приймальня ................................... 74-82-06

Головний бухгалтер ...................... 74-83-38

Спеціаліст першої категорії ......... 74-82-06


2.7. Комітет у справах сім'ї і молоді


Начальник ЛАВРЕНКО Світлана Іванівна

Приймальня .................................... 74-52-74

Спеціалісти ..................................... 74-39-11


2.8. Криворізький міський методичний центр


50036, вул. Бикова, 12

Директор Зозуля Н.В. ................... 64-40-38

Приймальня ................................... 64-40-44


2.9. Прес-служба


Відділ преси та інформації апарату

міської ради і виконкому

ГЕРАСИМЕНКО Ірина Миколаївна

Організація прес-конференцій, брифінгів,

виступів у пресі міського голови, посадових

осіб міської ради та її виконкому

 інформування населення міста з питань

діяльності міського голови, міської ради,

її виконкому. Підготовка та розповсюдження

офіційних документів, коментарів, прес-релізів.

тел .................................................. 440-04-32


3.1. Служба у справах дітей


Нач. ХОРУЖЕВА Лариса Миколаївна

Приймальня ..................................... 74-46-91

тел ..................................................... 92-15-74

Спеціалісти ...................................... 74-26-97

тел .................................................. 493-04-75

тел .................................... 74-83-44, 74-81-36


3.2. Управління містобудування, архітектури


Управління містобудування,

архітектури та земельних відносин

В/о Начальника управління

НЕТЯЖЕНКО Валерій Олександрович

Забезпечує реалізацію повноважень у сферах

містобудування, земельних відносин та

рекламної діяльності. Здійснення містобудівних

заходів, пов'язаних з розвязанням поточних і

перспективних завдань розвитку міста.

Організація та здійснення земелеустрою на

території міста, проведення робіт, повязаних

з продажем земель несільськогосподарського

призначення, становленням ринку земель міста

відповідно до чинного законодавства України.

Приймальня .................................... 92-13-81

Відділ з питань реклами ............... 92-13-86


3.3. Управління благоустрою та житлової політики


Заступник начальника управління

ТЕРЕЩЕНКО Ігор Валентинович

Приймальня .................................. 440-02-38

Головний інженер ........................... 74-83-51

Заступник  ....................................... 74-44-76

Бухгалтерський відділ

Головний бухгалтер ...................... 74-24-07

Спеціалісти .................... 74-52-67, 74-53-26

Відділ економіки

Начальник ...................................... 74-36-39

Спеціалісти ..................................... 74-56-38

Відділ житлової політики

Начальник ....................................... 71-89-16

Спеціалісти .................... 74-09-41, 74-42-10

Сектор технічного

нагляду ВЕЖФ  ............................ 74-90-64

Сектор з обробки документів та

контролю (канцелярія) ................... 74-47-80

Сектор обліку, розподілу та

приватизації житлового фонду ..... 74-44-22

Відділ організації оперативної роботи

Черговий ......................... 74-64-28, 74-00-00

Гаряча лінія .......................................... 15-05

Відділ комунального господарства

Начальник ....................................... 74-63-29

Спеціалісти ..................................... 64-56-38


3.4. Управління бухгалтерського обліку, планування


Начальник відділу - головний бухгалтер

ГЕРАСИМЕНКО Світлана Гаврилівна

Складання бюджетних запитів до проекту

річного бюджету, розрахунків до кошторису,

цільове використання бюджетних коштів

згідно з затвердженим кошторисом,

розглядання договорів, які укладаються

виконкомом міськради, нарахування та виплата

заробітної плати працівникам виконкому,

забезпечення своєчасного нарахування та

перерахування податків, зборів,

внесків до місцевого, державного бюджетів,

фондів та інших видів платежів.

тел  .................................................. 92-13-07

Заступник ........................................ 74-50-43

Спеціалісти ..................................... 74-44-90


3.5. Управління екології


Начальник управління

ОХОТНІКОВА Світлана Андріївна

Приймальня...................................... 74-92-56

Заступник ......................................... 74-56-41

Спеціалісти ...................................... 92-13-63


3.6. Управління економіки


Начальник управління

ПІДПАЛЬКО Тетяна Анатоліївна

Приймальня .................................... 92-13-17

Відділ економічного аналізу та

проектування ................................. 74-84-75

Сектор з питань державних

закупівель ....................................... 74-71-91

Відділ з питань зовнішньо-економічної

діяльності та інвестицій ................ 92-13-69

Спеціалісти ..................................... 92-13-69

Відділ з питань

енергоменеджменту  ...................... 92-13-16

Спеціалісти відділу ........................ 74-32-63


3.7. Управління з надання адміністративних послуг


Начальник управління

РОМАНОВСЬКА Наталія Іллівна

Координує роботу єдиного дозвільного

центру м. Кривого Рогу.

Приймальня .................................. 74-02-10

Фахівці .......................................... 92-13-77

Фахівці ............................................ 92-13-61


3.8. Управління з питань реєстрації


Начальник відділу

ЗАКЛЕЦЬКА Тамара Робертівна

Організаційне забезпечення надання

адміністративних послуг у сферах

державної реєстрації юридичних осіб,

фізичних осіб-підприємців; державної

реєстрації речових прав на нерухоме

майно та їх обтяжень.

Приймальня ..................................... 74-29-49


3.9. Управління з питань НС та ЦЗН Управління з пи


Управління з питань НС та ЦЗН

Управління з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення

Начальник ЖУПІНАС Сергій Іванович

Організація роботи, спрямованої на вирішення

питань цивільного захисту; запобігання та

ліквідація надзвичайних ситуацій у межах

наданих повноважень; своєчасне оповіщення

та інформування населення про

виникнення надзвичайних ситуацій.

Начальник ...................................... 74-49-32

Приймальня ................................... 92-13-13

Заступник ....................................... 74-43-32

Головні спеціалісти ....................... 92-13-21

 


4.1. Упр-ня капітального будівництва


Заступник начальника

ГАЙВОРОНСЬКИЙ Андрій Володимирович

Забезпечує реалізацію державної та місцевої

політики у сфері будівництва по виконанню

функцій замовника на будівництві і реконструкції

об’єктів за бюджетні кошти, також забезпечує

технічний нагляд за будівництвом об’єктів,

формування планів роботи управління по

будівництву об’єктів, розробку

кошторисно-проектної документації,

її узгодження і затвердження, комплектацію

об’єктів будівництва обладнанням і матеріалами,

які поставляє замовник, приймання та здачу

об’єктів в експлуатацію та передачу на баланс.

Приймальня .................................. 74-51-95

Приймальня ................................... 92-23-02

Виробничий відділ

Головні спеціалісти ....................... 74-56-31

Відділ бухгалтерського обліку

Начальник ...................................... 74-72-79

Спеціалісти .................................... 74-39-24

Відділ обладнання

Головні спеціалісти ....................... 74-56-16

Відділ містобудування та архітектури

Начальник ...................................... 74-01-89

Головні спеціалісти ...................... 74-01-89

Відділ промислової інфраструктури

Начальник ..................................... 74-45-47

Головні спеціалісти ...................... 74-45-46

Технічний відділ

Начальник та художник ............... 74-36-12

Головний спеціаліст ..................... 74-69-20

Кошторисно-фінансовий відділ

Начальник ..................................... 92-13-65

Спеціалісти ................................... 92-13-64

 


4.1.1. Управління комунальної власності міста


Начальник САМЧУК Віта Георгіївна

приймальня ……………………….…… 493-04-14

заступник …………………………..…… 74-38-40

відділ бухобліку …………………….… 493-04-45

відділ реєстру та використання майна .. 92-13-87

відділ орендно-договірних відносин … 74-54-53


4.2. Управління культури та туризму


Начальник управління

СТРИГА Наталя Вікторівна

Приймальня ................................... 74-69-39

Фінансово-економічний відділ ..... 92-13-00

Відділ з культурно-масової та

просвітницької роботи .................. 74-73-24

Спеціалісти, методичний центр ... 74-66-32


4.3. Управління організаційно-протокольної роботи


Начальник управління

ЗАТОЛОКІНА Олена Анатоліївна

- підготовка та проведення засідань міської ради,

її виконавчого комітету;
- підготовка проектів актів міської ради,

її виконавчого комітету, міського голови щодо

перспективних, поточних планів роботи міської

ради, її виконавчого комітету,

нагородження міськими відзнаками;
- ведення діловодства міської ради,

її виконавчого комітету,

облік контрольних документів у автоматизованій

системі «Електронний документообіг»,

контроль за їх виконанням;
- належні умови для проведення референдумів,

виборів Президента України,

до органів державної влади,

місцевого самоврядування та міського голови

в межах повноважень та згідно з вимогами

чинного законодавства України;
- візити до м. Кривого Рогу Президента України,

прем’єр-міністра України, інших високих

посадових осіб у частині проведення офіційних

заходів згідно з Положенням про

Державний Протокол та Церемоніал України;
- проведення загальноміських урочистостей,

вручення нагород, покладання вінків і квітів,

інших протокольних заходів;
- дотримання у виконкомі міської ради

законодавства України про Національний

фонд та архівні установи,

поповнення архівного фонду

документами управлінь, відділів,

інших виконавчих органів міської ради.

Прймальня ..................................... 74-37-78

Заступник ........................................ 74-50-53

Спеціалісти ..................... 74-69-53, 74-66-18

Спеціалісти ..................... 92-13-56, 92-13-58

Спеціалісти ..................................... 74-50-53

 


4.4. Управління освіти і науки


В/о Начальника

КРІПАК Тетяна Петрівна

Приймальня ................................... 74-09-97

Заступник ....................................... 74-44-50

Гол. спец. з середньої освіти ........ 74-66-36

Гол. спец. з виховної роботи ........ 74-44-50

Гол. спец. з дошкільної освіти ..... 74-66-83

Головний спеціаліст з

соцзахисту дитинства ................... 74-81-38

Головний спеціаліст з

кадрових питань ............................ 74-81-38

Головний спеціаліст з питань

профорієнтації,  трудового навчання,

охорони праці ................................ 74-66-36

Гол. спеціаліст з вищої освіти ...... 74-66-83

Фінансово-економічний відділ

Гол. спеціаліст-економіст ............ 74-81-41

Головний спеціаліст-головний

бухгалтер ....................................... 74-81-41

ІННОВАЦІЙНО-

МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР

50086, вул. Я. Мудрого (О. Брозовського), 83

Директор РАТЄЄВА Світлана Василівна

тел .................................................. 401-72-29

Заступник ...................................... 440-57-03

Приймальня .................................. 440-57-16

Головний бухгалтер ..................... 440-57-03

 


4.5. Управління охорони здоров'я


Начальник управління

МУРАШКО Костянтин Віталійович

Приймальня ....................................  92-13-83

Заступник нач.-заввідділом з лікувально-

профілактичної допомоги .............. 74-68-47

Головний спеціаліст –

експерт акушер-гінеколог .............. 92-14-93

Головний спеціаліст –

експерт-педіатр ............................... 92-13-84

Головний спеціаліст –

експерт-терапевт ............................. 74-69-92

Головний спеціаліст –

експерт-хірург ................................. 92-14-95

Головний спеціаліст-

головний бухгалтер ........................ 74-80-54

Головний спеціаліст-

головний економіст ........................ 74-12-77

Спеціаліст І категорії - інженер .... 74-64-93

Начальник відділу кадрів .............. 74-80-50

Спеціаліст по роботі зі

зверненнями громадян ................... 92-04-77

 


4.6. Уп-ня по роботі зі зверненнями громадян


Начальник управління

ЧОРНИЙ Віктор Анатолійоич

Приймальня ..................................... 74-42-65

Приймальня по роботі зі зверненнями

громадян ......................... 92-22-72, 92-13-04


4.7. Управління праці та соцзахиста


Управління праці та соціального захисту населення

Начальник БЛАГУН Інеса Михайлівна

- дотримання законодавства на підприємствах

з охорони праці, своєчасної виплати

заробітної плати, зайнятості населення;
- призначення та виплати пенсій, субсидій,

державних соціальних допомог, компенсацій;
- забезпечення пільгової категорії населення

технічними засобами пересування,

санаторно - курортними путівками,

соціальним обслуговуванням;
- відшкодування підприємствам коштів за

надані пільговим категоріям

житлово - комунальні послуги.

Приймальня .................................... 74-72-77

Заступник ....................................... 92-13-66

Відділ соціального захисту населення

Начальник ...................................... 74-66-82

Спеціалісти ................... 74-73-52, 74-81-36

Спеціалісти .................................... 74-69-07

Відділ праці та

соціально-трудових відносин

Начальник ..................... 92-13-20, 92-00-57

Спеціалісти ..................................... 92-13-20

Фінансово-економічний відділ

Начальник ....................................... 74-03-40

Спеціалісти ..................... 74-66-26, 74-56-21

Відділ персоніфікованого обліку

та програмно-аналітичного забезпечення

Начальник ....................................... 92-23-03

Головні спеціалісти ...... 74-23-30, 74-46-36

 


4.8. Управління розвитку підприємництва


Начальник РИЖКОВА Ірина Олексіївна

Приймальня .................................... 74-39-72

Заступники ...................................... 74-82-71

Відділ регуляторної політики

Завідуюча ........................................ 74-70-63

Відділ організації підприємництва

Завідуюча ........................................ 92-13-75

Спеціалісти ..................................... 92-13-76

Відділ споживчого ринку

Завідуюча ........................................ 74-69-43


4.9. Фінансове управління


Начальник управління

РОЖКО Олена Василівна

Приймальня .................................... 92-13-10

Відділ планування та виконання

видатків міського бюджету .......... 74-41-38

Відділ моніторінгу розрахунків

за енергоносії  ............... 74-54-88, 74-39-21

Відділ планування, аналізу

та оцінки виконання

доходів бюджету (нач.) ................. 74-16-87

Спеціалісти відділу ....... 74-54-52, 92-13-19

Відділ фінансування апарата

управління ...................................... 74-54-68

Відділ фінансування установ освіти,

культури та спорту ........................ 92-27-85

Спеціалісти .................................... 74-46-86

Відділ фінансування установ охорони

здоров'я та соцзахисту .. 74-14-07, 92-27-84

Відділ фінансування

місцевого господарства ................ 92-13-09

 


5.1. Юридичне управління


Начальник ГОЖІЙ Вікторія Дмитрівна

- організовує правову роботи у виконавчих

органах міської ради;
- звертається до суду від імені органів місцевого

самоврядування та представляє їх в суді;
- здійснює методичне керівництво

правовою роботою;
- надає консультації юристам виконкомів

районних у місті рад;
- координує роботу з оформлення права

власності на об’єкти нерухомого майна.

Приймальня .................................. 440-02-37

Заступник ........................................ 92-23-80


6.1. Міська рада ветеранів


50101, пл. Молодіжна (Радянська), 1, каб. 104

Голова ДАБІЖА  Микола Кирилович

Приймальня ................................... 74-56-97

Металургійна (Дзержинська) районна

організація ветеранів

50065, вул. Соборності (Косіора), 30, каб. 58

тел .................................................. 92-95-04

Довгинцівська районна

організація ветеранів

50065, вул. Соборності (Косіора), 66

тел .................................................. 71-49-07

Покровська (Жовтнева) районна

організація ветеранів

50014, вул. Шурупова, 2

тел ................................................ 440-32-05

Інгулецька районна

організація ветеранів

50026, пр. Південний, 1

тел .................................................. 21-17-84

Інгулецька територіальна

організація ветеранів

50102, вул. Гірників (50-річчя Жовтня), 1, кімн. 12

тел ................................................ 422-48-45

Саксаганська районна

організація ветеранів

50071, вул. Володимира Великого (Мелешкіна), 32, каб. 102

тел .................................................. 64-34-52

Тернівська районна

організація ветеранів

50079, вул. Короленка, 1а, каб. 115

тел ................................................... 35-31-55

Центрально-Міська районна

організація ветеранів

50099, вул. Свято-Миколаївська (Леніна), 27

тел ................................................... 90-02-40


6.2. РЕЄСТРАЦІЙНА ПАЛАТА


50101, майд. Праці, 1

Завідуюча

СТАШЕЛІС Ганна Станіславівна

Приймальня ................................... 65-37-92

Консультації ................................... 65-65-70

Державні реєстратори ... 65-79-26, 65-13-82

Державні реєстратори ................. 440-77-37

Представники контролюючих

органів ............................................. 65-25-01


7.1. Виконком Довгинцівської районної ради


50086, Дніпровське шосе, 11

Голова РАТІНОВ Ігор Гарійович

Приймальня .................................... 71-13-29

Запис на прийом ............................. 71-12-10

Заступник

КРАСНОЖОН Юрій Леонідович

Приймальня .................................... 71-13-78

Заступник

СТОЛІТНІЙ Сергій Васильович

Приймальня .................................... 71-58-64

Заступник

СУВОРОВ Олексій Олександрович

Приймальня .................................... 71-49-32

Керуючий справами

ГИЖКО Олександр Олексійович

Приймальня .................................... 71-82-45

 

Черговий .......................................... 71-10-10

Відділ з земельних питань

та будівництва ................................ 71-12-78

Відділ бухобліку ............................. 71-12-68

Відділ економіки та

промисловості ................................ 71-13-74

Відділ житлово-комунального

господарства .................. 71-11-36, 71-13-43

Відділ з питань кадрової

роботи …......................................... 71-82-37

Відділ з питань культури  ............. 71-58-26

Відділ освіти: 50086, Дніпровське

шосе, 16 .......................... 71-40-62, 71-20-56

Відділ розвитку

підприємництва .............................. 71-12-76

Сектор з питань

мобілізаційної роботи ................... 71-89-24

Спеціаліст з питань внутрішньої

політики .......................................... 71-12-30

Спеціаліст з питань захисту

прав споживачів ............................. 71-12-76

Загальний відділ ............ 71-56-36, 71-13-14

Комітет з фізичної культури

та спорту ....................................... 405-20-40

Комітет у справах сім'ї

та молоді ......................................... 71-53-53

Організаційний відділ .. 71-21-76, 71-40-27

Відділ з правових питань .............. 71-45-27

Секретар житлової комісії ............ 71-55-57

Служба у справах дітей

тел .................................................... 71-67-18

Фінансовий відділ .......... 71-63-27, 71-64-33

Служба єдиного вікна .................... 71-13-74

Сектор по роботі із зверненнями

громадян ......................................... 71-12-10

Сектор з оперативної роботи ........ 71-10-10

Управління праці та соціального

захисту населення ......... 71-61-35, 71-20-32

 


7.2. Виконком Інгулецької районної ради


50026, пл. Гірницької Слави (60-річчя СРСР), 1

Голова РИЖКОВ Євген Вікторович

Приймальня ................................... 21-15-33

Заступник

АЛЕНТУС Володимир Вікторович

Приймальня ................................... 21-11-52

Заступник

ЖЕРЕБИЛО Сергій Васильович

Приймальня ................................... 21-09-51

Заступник

КРАЩЕНКО Анатолій Іванович

Приймальня .................................. 21-14-36

Керуючий справами

ШЕСТИПЕРОВА Наталя Євгеніївна

Приймальня .................................. 21-11-52

Заступник по житломасиву Інгулець

КРАВЧЕНКО Ольга Сергіївна

вул. Гірників (50 років Жовтня), 1

Приймальня .................................. 22-23-40

 

Відділ відповідальних

чергових ........................................ 21-10-10

Відділ бухобліку .......... 21-16-77, 21-11-34

Відділ ведення Державного

реєстру виборців ........ 21-17-13, 406-91-73

Відділ економіки та

промисловості .............................. 21-14-36

Відділ житлово-комунального

господарства ................ 21-39-20, 21-16-03

Відділ культури ............................ 406-91-70

Відділ освіти .. 21-30-13, 21-11-19, 21-00-67

Відділ розвитку

підприємництва ........................... 406-91-74

Відділ сприяння роботі

правоохоронних органів

та з мобілізаційної роботи ............ 21-12-53

Відділ у справах сім'ї та молоді ... 21-12-20

Головний спеціаліст з питань

внутрішньої політики ................... 21-09-57

Головний спеціаліст з питань

захисту прав споживачів ............ 406-91-74

Головний спеціаліст по

роботі з кадрами ........................... 21-10-24

Головний спеціаліст, секретар

адміністративної комісії ............ 406-91-71

Завідуючий сектором опіки

та піклування ............. 406-91-76, 21-00-65

Загальний відділ .......... 21-12-22, 21-09-56

Комітет з фізичної культури

та спорту ........................................ 21-10-24

Комітет у справах сім'ї та

молоді ............................................. 21-12-20

Організаційний відділ .. 21-16-48, 21-16-38

Рада ветеранів війни та праці ....... 21-17-84

Секретар громадської комісії

з житлових питань ......................... 21-00-66

Служба у справах дітей

тел ................................. 406-91-76, 21-00-65

Управління праці та соціального

захисту населення ......... 22-41-41, 21-09-63

Фінансовий відділ ......... 21-17-17, 21-11-63

Юрист ........................................... 406-91-72

Відділ з надання управлінських

послуг на житловому масиві Інгулець

Приймальня .................................. 22-23-40


7.3. Виконком Металургійної районної ради


50069, пр. Миру, 42

Голова районної у місті ради

ШАПОВАЛОВ Геннадій Анатолійович

Приймальня .................................... 90-67-77

Заступник

ЗАЯЦЬ Сергій Митрофанович

Приймальня .................................... 90-67-91

Заступник

НОСИК Сергій Олексійович

Приймальня .................................... 90-67-71

Керуючий справами

ПЕТРЕНКО Сергій Олександрович

Приймальня .................................... 90-67-84

 

Служба відповідальних

чергових .......................................... 74-10-10

Відділ бухобліку ............................ 90-67-78

Відділ економіки та

промисловості ............... 92-98-10, 90-67-68

Відділ житлово-комунального

господарства .................. 90-67-93, 90-67-74

Відділ з земельних питань та

будівництва .................................... 90-67-95

Відділ з питань обліку, розподілу

та приватизації

житлового фонду ............................ 90-67-72

Відділ кадрів ................................... 90-67-88

Відділ культури ............................... 90-67-81

Відділ освіти, приймальня ............. 90-75-49

Відділ розвитку

підприємництва .............. 74-24-61, 90-67-87

Загальний відділ ............. 74-24-39, 90-67-92

Комітет з фізичної культури

та спорту .......................................... 90-67-81

Комітет у справах сім'ї

та молоді .......................................... 90-67-76

Організаційний відділ .... 90-67-80, 90-67-73

Рада опіки та піклування,

спеціаліст  з охорони прав дитинства,

Служба у справах дітей

тел ................... 90-67-79, 90-67-89, 90-67-94

Управління праці та соціального

захисту населення, приймальня .... 92-85-73

Фінансовий відділ .......... 90-67-83, 74-39-82

Юридичний відділ .......................... 90-67-85

 


7.4. Виконком Покровської районної ради


50014, вул. Шурупова, 2

Голова

КОРИТНІК Володимир Васильович

Приймальня .................................. 440-32-04

Заступник

КАРИЙ Іван Олександрович

Приймальня ................................ 440-32-24

Заступник

ЛЕВЧЕНКО Дмитро Петрович

Приймальня ................................. 440-32-03

Заступник

ЛУШПІЙ Андрій Анатолійович

Приймальня ................................. 440-32-06

Керуюча справами

ФАЙНИЦЬКА Олена Миколаївна

Приймальня ................................ 440-32-13

 

Служба 15-05 ................................. 66-10-10

Відділ бухгалтерського

обліку ........................ 440-32-44, 440-32-25

Відділ ведення Державного

реєстру виборців ........................ 440-32-10

Відділ економіки та

промисловості ......... 440-32-14, 440-32-12

Відділ житлово-комунального

господарства ............ 440-32-36, 440-32-01

Відділ з кадрової роботи ............. 50-31-83

Відділ з питань культури .......... 440-32-07

Відділ освіти  ........... 440-32-28, 440-19-94

Відділ розвитку

підприємництва ....... 440-32-26, 440-32-27

Загальний відділ ...... 440-32-09, 440-32-50

Комітет з фізичної культури

та спорту ...................................... 440-32-43

Комітет у справах сім'ї та

молоді .......................................... 440-32-30

Організаційний

відділ ......................... 440-32-21, 440-32-08

Рада ветеранів війни та праці .... 440-32-05

Рада опіки та піклування, спеціаліст

з охорони прав дитинства ......... 440-32-38

Секретар громадської комісії

з житлових питань ........................ 50-35-80

Служба у справах

дітей ............................. 440-32-34, 50-38-80

Спеціаліст з питань

будівництва ................................. 440-32-45

Спеціаліст з питань внутрішньої

політики ...................................... 440-32-43

Спеціаліст з питань захисту

прав споживачів ............................ 50-38-24

Управління праці та соціального

захисту населення ......................... 53-00-95

Фінансовий відділ ..... 440-32-11, 440-32-02

 


7.5. Виконком Саксаганської районної ради


м. Кривий Ріг, 50071, вул. Володимира Великого (Мелешкина), 32

Голова

БЕЗЗУБЧЕНКО Валерій Вікторович

Приймальня ................................................ 64-05-21

Заступник

КРИВОРОТНІЙ Ігор Іванович

Приймальня ................................................ 64-33-55

Заступник

СКЛЯР Світлана Леонідівна

Приймальня ................................................ 64-15-52

Заступник

СТАРОВОЙТ Василь Володимирович

Приймальня ................................................ 64-43-43

Заступник

ЮРЧЕНКО Віталій Сергійович

Приймальня ................................................ 64-35-51

Керуюча справами

ДУЛАНОВА Оксана Миколаївна

Приймальня ................................................ 64-41-41

 

Відділ відповідальних

чергових  .................................................... 64-10-10

Відділ бухобліку ....................................... 64-13-60

Відділ ведення Державного

реєстру виборців ....................................... 64-30-05

Відділ економіки та

промисловості ........................... 64-03-59, 64-30-35

Відділ житлово-комунального

господарства ............................. 64-43-69, 64-43-78

Відділ з правових питань ......................... 64-10-88

Відділ кадрів ............................................. 64-10-45

Відділ культури ........................................ 64-31-54

Відділ освіти  ............................................ 64-15-52

Відділ розвитку

підприємництва ....................... 64-32-11, 64-33-44

Відділ у справах сім'ї та

молоді ........................................................ 64-30-54

Головний спеціаліст з

мобілізаційної роботи .............................. 64-40-17

Загальний відділ ....................................... 64-34-34

Комітет з фізичної культури

та спорту .................................................... 64-03-52

Організаційний відділ .............. 64-40-16, 64-33-53

Рада ветеранів війни та праці .................. 64-34-52

Рада опіки та піклування, спеціаліст

з охорони прав дитинства ........................ 64-32-55

Секретар громадської комісії

з житлових питань .................................... 64-43-69

Служба у справах

дітей ........................................... 64-10-51, 64-35-45

Спеціаліст з питань захисту

прав споживачів ........................................ 64-32-25

Спеціаліст з питань надзвичайних

ситуацій та цивільного

захисту населення .................................... 64-31-44

Фінансовий відділ .................................... 64-10-59

 


7.6. Виконком Тернівської районної ради


50077, вул. Короленка, 1а

Голова

СОЛОД Віталій Михайлович

Приймальня .................................... 35-14-45

Заступник

БРИЛЬКОВА Ірина Олегівна

Приймальня ................................... 35-31-44

Заступник

ВНУКОВА Алла Олександрівна

Приймальня ................................... 35-15-42

Заступник

КУШНІР Сергій Іванович

Приймальня .................................... 35-03-53

Заступник

ОВЧАРЕНКО Володимир Павлович

Приймальня ................................... 35-20-25

Керуюча справами

ОКУНЄВА Марія Іванівна

Приймальня ................................... 35-31-44

 

ЧЕРГОВІ ........................................ 35-10-10

Відділ бухобліку ........... 35-10-56, 35-30-49

Відділ економіки та

промисловості ................................ 35-14-35

Відділ житлово-комунального

господарства .................. 35-23-77, 35-13-41

Відділ кадрів .................................. 35-00-26

Відділ культури ............................. 35-02-25

Відділ освіти .................................. 35-77-07

Відділ праці та соціального

захисту населення ......... 38-45-87, 38-45-96

Відділ розвитку

підприємництва .............................. 35-03-62

Загальний відділ ............ 35-04-64, 35-00-25

Комітет з фізичної культури

та спорту ......................................... 35-12-64

Комітет у справах сім'ї та

молоді .............................................. 35-23-62

Організаційний відділ ... 35-23-44, 35-33-63

Рада ветеранів війни

та праці ............................................ 35-31-55

Секретар громадської комісії з

житлових питань ........................... 35-04-63

Служба у справах дітей

тел .................................. 35-12-73, 35-50-57

Спеціаліст з питань захисту

прав споживачів ............................ 35-23-75

Фінансовий відділ ......................... 36-77-95

Юридичний відділ ........................ 35-52-40

 


7.7. Виконком Центрально-Міської районної ради


50000, вул. Свято-Миколаївська (Леніна), 27

Голова

НЄЖЕНЦЕВ Сергій Володимирович

Приймальня .................................... 92-50-02

Заступник

ГОНЧЕНКО Наталія Анатоліївна

Приймальня ................................... 92-50-02

Заступник

КОТЕЛЯНЕЦЬ Олександр Дмитрович

Приймальня ................................... 90-07-57

Заступник

ЛОГВІНОВ Сергій Валерійович

Приймальня ................................... 90-07-58

Керуюча справами

ДМИТРІЄВА Людмила Андріанівна

Приймальня ................................... 92-50-02

 

Відділ бухобліку ............................ 90-08-01

Відділ економіки та

промисловості ............................... 90-08-30

Відділ житлово-комунального

господарства ................................. 90-07-43

Відділ культури ............................ 90-06-60

Відділ освіти  .............................. 493-85-00

Відділ розвитку

підприємництва ............................ 90-07-75

Відділ сприяння роботі